Uczelnia Wyższa

Uczelnia Wyższa

Realizacja Uczelnia Wyższa

Ta realizacja została podzielona na pięć głównych kategorii

Sala recepcyjna:

Wykonaliśmy aranżację sali recepcyjnej, która robi pierwsze wrażenie na gościach uczelni. Komfortowy fotel biurowy, elegancka zabudowa robocza, przytulna sofa 3-osobowa i stylowy stolik kawowy tworzą profesjonalną i przyjazną przestrzeń dla recepcjonisty oraz oczekujących gości.

Gabinet Dyrektora:

Wykonaliśmy aranżację gabinetu dyrektora, tworząc przestrzeń, która emanuje autorytetem i profesjonalizmem. Monumentalne biurko gabinetowe z ciemnego drewna, ergonomiczny fotel gabinetowy z wysokiej jakości skóry, szafka do biurka gabinetowego i szafa ubraniowa gabinetowa zapewniają dyrektorowi komfortowe i wydajne środowisko pracy.

Pokój biurowy:

Zaprojektowaliśmy pokój biurowy, który zapewnia pracownikom komfortowe i wydajne środowisko pracy. Przestronne biurka pracownicze, ergonomiczne fotele biurowe, kontenery mobilne, ramiona na dwa monitory i wysoka szafa aktowa tworzą przestrzeń, która sprzyja produktywności i organizacji.

Strefa kuchenna:

Wykonaliśmy aranżację strefy kuchennej tworząc przestrzeń, która jest zarówno funkcjonalna, jak i estetyczna. Nowoczesne szafki kuchenne z wysokiej jakości materiałów zapewniają ample miejsce do przechowywania naczyń, żywności i sprzętów kuchennych. Ergonomicznie zaprojektowane blaty robocze i zlewozmywak ułatwiają przygotowywanie posiłków

Sala konferencyjna:

Zaprojektowaliśmy salę konferencyjną, która ułatwia produktywne spotkania i współpracę. Wygodne krzesła konferencyjne, duży stół konferencyjny i nowoczesny system audiowizualny zapewniają komfortowe i efektywne warunki do prowadzenia dyskusji, prezentacji i wideokonferencji.

 

Ta kompleksowa aranżacja przestrzeni w uczelni wyższej zapewnia funkcjonalne, estetyczne i inspirujące środowisko dla całej społeczności akademickiej.

Galeria

Opinie naszych klientów

 • Bardzo polecam współpracę z firmą OCGR, profesjonaliści w każdym calu!

  Arleta Witke

 • Fotel biurowy został zakupiony w firmie Office Creative Group Mariusz Antoniewicz ze wzg na podany szybki termin dostawy (inne ofery 4-6 tyg oczekiwania). Rzeczywiscie fotel został dostarczony w ciągu 3 dni roboczych bez żadnej zwłoki. Obsługa klienta profesjonalna i miła, błyskawiczne reagowanie na maile, widać , że firmie zależy na satysfakcji klienta. Sam fotel solidny, łatwy do złożenia i obsługi. Polecam wszystkim korzystanie z usług firmy Pana Mariusza Antoniewicza. Firma godna zaufania!!!!

  Agnieszka Vogel

 • Od oferty do realizacji obsługa na najwyższym poziomie! Zlecenie wykonane zgodnie z ustaleniami. Firma sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego Klienta. Profesjonalizm pod każdym względem! Polecam!

  Lena Bar

 • Gorąco polecam tą firmę każdemu, kto chcę wyposażyć swoją firmę czy mieszkanie :-) Profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór asortymentu do umeblowania biur, pięknie aranżują pomieszczenia. Zamówienie zostało zrealizowane na czas bez zarzutu.

  Marzena

 • Bardzo dobra firma, którą tworzą świetni ludzie. Atmosfera super. Realizacja zamówienia w terminie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam :)

  Małgorzata