Quadra soft seating miejsce spotkań

Quadra Soft Seating to innowacyjny system siedzisk modułowych, który pozwala na tworzenie niemal dowolnych konfiguracji. Dzięki temu można stworzyć przestrzenie idealnie dopasowane do potrzeb i specyfiki biura.

Opis produktu

Niemal nieograniczone możliwości konfiguracji: Moduły można łączyć ze sobą w dowolny sposób, tworząc układy dostosowane do różnych potrzeb i przestrzeni.

Poprawa funkcjonalności pomieszczeń: Quadra Soft Seating pozwala na stworzenie kameralnych miejsc spotkań, przestrzeni do rozmów czy ciągów komunikacyjnych, które ułatwiają przemieszczanie się po biurze.

Poprawa akustyki: Ścianki akustyczne pokryte zostały specjalną włókniną dźwiękochłonną, która skutecznie tłumi hałas i poprawia komfort rozmów.

Przełamanie konwencji: Quadra Soft Seating oferuje alternatywę dla tradycyjnych systemów konferencyjnych i recepcyjnych, pozwalając na stworzenie bardziej kreatywnych i inspirujących przestrzeni.

Galeria

Pliki

Zapytaj o produkt

Opinie naszych klientów

 • Bardzo polecam współpracę z firmą OCGR, profesjonaliści w każdym calu!

  Arleta Witke

 • Fotel biurowy został zakupiony w firmie Office Creative Group Mariusz Antoniewicz ze wzg na podany szybki termin dostawy (inne ofery 4-6 tyg oczekiwania). Rzeczywiscie fotel został dostarczony w ciągu 3 dni roboczych bez żadnej zwłoki. Obsługa klienta profesjonalna i miła, błyskawiczne reagowanie na maile, widać , że firmie zależy na satysfakcji klienta. Sam fotel solidny, łatwy do złożenia i obsługi. Polecam wszystkim korzystanie z usług firmy Pana Mariusza Antoniewicza. Firma godna zaufania!!!!

  Agnieszka Vogel

 • Od oferty do realizacji obsługa na najwyższym poziomie! Zlecenie wykonane zgodnie z ustaleniami. Firma sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagającego Klienta. Profesjonalizm pod każdym względem! Polecam!

  Lena Bar

 • Gorąco polecam tą firmę każdemu, kto chcę wyposażyć swoją firmę czy mieszkanie :-) Profesjonalna obsługa, bardzo duży wybór asortymentu do umeblowania biur, pięknie aranżują pomieszczenia. Zamówienie zostało zrealizowane na czas bez zarzutu.

  Marzena

 • Bardzo dobra firma, którą tworzą świetni ludzie. Atmosfera super. Realizacja zamówienia w terminie. Pełen profesjonalizm i zaangażowanie. Na pewno jeszcze kiedyś skorzystam :)

  Małgorzata